Komerční prostory

Vlastníte kancelář, sklad, hotel, restauraci či jiný prostor, který byste chtěli vylepšit? Nápadům se meze nekladou, můžete využít vše, co nabízíme pro chytrou domácnost a rozšířit to i o průmyslovou automatizaci.

 

Pro inspiraci zde uvádíme, jak můžete využít inteligentní budovu pro vylepšení Vašeho podnikání. Propojením s průmyslovou automatizací získáte neustálý přehled ve vašem mobilním telefonu, například o průběhu testování či uskladnění vašeho produktu.

Úsporné topení

I s počasím se dá spolupracovat a využít ho ve svůj prospěch v podobě chlazení / topení. Pomocí automatizace lze snadno zajistit komfort Vám, Vašim zaměstnancům, či např. ve skladu za všech podmínek.

Automatizace komerčních prostor
Efektivní osvětlení

Barevné tónování světel může působit i jako terapie, efektivní svícení je úspornější a může pomoci zajistit správný růst rostlin. 

Zabezpečení
Loxone audio
smart building

Zabezpečení je kapitola sama pro sebe a zahrnuje kamery, kódovaný přístup podle oprávnění, odchodové tlačítko, které vše nastaví, zaplavová čidla, kouřové senzory, optické závory, kontaktní čidla, otvírání vrat, a to vše přehledně na jednom místě v jedné aplikaci.

Vhodným rozmístěním zdrojů audia můžete nejen zpříjemnit směnu zaměstnancům hudbou, ale i předat potřebné informace o nastalých událostech a rizicích, nebo podávat zprávy návštěvníkům.

Kompletní přehled v jedné aplikaci ve Vašem chytrém telefonu je naprostou samozřejmostí. Propojením například s PLC získáváte více možností - už nemusíte při testování být vždy přítomni, ale lze ho kdykoliv vzdáleně zkontrolovat a ovládat.